Sejm: Liroy emocjonalnie w temacie medycznej marihuany
Kopiuj tekst
Sejm: Liroy emocjonalnie w temacie medycznej marihuany

Sejm: Liroy emocjonalnie w temacie medycznej marihuany

"Niech pan wyjdzie z tej nory i powie ludziom chorym, a nie udaje pan, że pan się chowa za swoimi przepisami, te przepisy to kiedyś panu wsadzą, wie pan gdzie"

Wczoraj posłowie w pierwszym czytaniu zajęli się projektem ustawy o dostępie do medycznej marihuany. Jednym z autorów nowych przepisów jest Piotr Liroy-Marzec, który od początku swojej sejmowej kariery nagłaśnia potrzebę legalizacji ekstraktu z konopi indyjskich. W wypowiedzi dla jednego z portali internetowych nie ukrywał on emocji i negatywnego stosunku do ministra zdrowia:

- Minister Radziwiłł w takiej formie, że nie jeden szpital chętnie by go przyjął. Za kilka lat wyjdzie na jaw, dlaczego ten pan tak postępował i nie będzie to miłe dla tego pana. Szkoda mi marnować na niego czas. Niech odpowiada tym ludziom co dalej, niech jeździ na pogrzeby. Zapraszam pana ministra na pogrzeby. Niech pan wyjdzie z tej nory i powie ludziom chorym, a nie udaje pan, że pan się chowa za swoimi przepisami, te przepisy to kiedyś panu wsadzą, wie pan gdzie.

Zobacz video - kliknij tutaj.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.