Gorąca dyskusja w sieci na temat odwróconego łańcucha dystrybucji
Kopiuj tekst
Gorąca dyskusja w sieci na temat odwróconego łańcucha dystrybucji

Gorąca dyskusja w sieci na temat odwróconego łańcucha dystrybucji

Po programie Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" (TVP1) o  odwróconym łańcuchu dystrybucji w sieci pojawiło się na ten temat sporo komentarzy. O temacie napisał m.in. Rynek Aptek:

- Kiedy złożyłem wniosek o kontrolę podmiotu, który był podejrzewany o udział w odwróconym łańcuchu dystrybucji, zaczęło się nękanie mojej rodziny - opowiada lubuski inspektor farmaceutyczny o swoich doświadczeniach w walce z nielegalnym wywozem leków.
- Leki są wywożone całymi tirami. Czasem podawaliśmy służbom numery aut, które - załadowane lekami - jechały za granicę, ale nikt nie reagował - opowiadał z kolei Adam Chojnacki, lubuski wojewódzki inspektor farmaceutyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

Artykuł pojawił się w serwisie Wykop.pl, a tam gorąca dyskusja i szukanie przyczyn oraz winnych:

Inspektorat ma związane ręce. Ich działania to walka z wiatrakami. Inspektorów jest za mało, nie maja odpowiednich narzędzi oraz niezbędnego wsparcia.

- Inspekcja farmaceutyczna to służba administracyjna, która nie została powołana do ścigania bandytów. Ponadto obecnie dziewięciu czy dziesięciu wojewódzkich inspektorów farmaceutycznych, zaangażowanych w walkę z procederem, jest nękanych przez pełnomocników stron - mówił inspektor.


Całą dyskusję znajdziesz tutaj.
Artykuł Rynku Aptek - tutaj.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.